REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nouryon otwiera biuro i centrum innowacji w Dubaju

Nouryon otwiera nowe, przyjazne środowisku biuro i centrum innowacji w Dubaju. To część strategii, w ramach której firma zamierza zwiększyć wpływy na rynku na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

Nouryon biuro centrum innowacji Dubaj

Fot. arch. Nouryon

Nowa przestrzeń biurowa jest zlokalizowana w kompleksie laboratoryjnym na terenie Dubai Science Park. Kompleks posiada certyfikat LEED – najbardziej rozpoznawany znak jakości zielonego budownictwa. To również sygnał, że Nouryon poważnie traktuje kwestie zrównoważonego rozwoju.

Spełnić potrzeby lokalnych klientów

Biuro służyć będzie regionalnym zespołom handlowym. Oprócz tego na miejscu otwarte zostało centrum innowacji, gdzie rozwijane będą i testowane produkty skierowane do lokalnych klientów. Jak mówi Sobers Sethi, starszy wiceprezes ds. rozwijających się rynków oraz Chin w Nouryon:

Nowy ośrodek zbliża nas do naszych kluczowych rynków na Bliskim Wschodzie i w Afryce, umożliwiając nam dostosowanie naszych rozwiązań tak aby spełniały potrzeby lokalnych klientów. Dzięki temu możemy zapewnić im wsparcie, jakiego potrzebują.

Nouryon prowadzi swoje prace badawcze i rozwojowe w 10 centrach innowacji w różnych częściach świata. Każde z nich skupia się na dostosowywaniu rozwiązań do potrzeb lokalnych klientów. Bliski Wschód jest natomiast ważnym regionem napędzającym rozwój firmy.

Produkty Nouryon na Bliskim Wschodzie

Produkty Nouryon oferowane na Bliskim Wschodzie i w Afryce reprezentują kluczowe dla firmy obszary zastosowań. Wśród nich są m.in. higiena osobista, budownictwo i infrastruktura, materiały opakowaniowe, przemysł olejowo-gazowy oraz środki czystości.

Źródło: Nouryon

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA