a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweNouryon otwiera biuro i centrum innowacji w Dubaju

Nouryon otwiera biuro i centrum innowacji w Dubaju

Nouryon otwiera nowe, przyjazne środowisku biuro i centrum innowacji w Dubaju. To część strategii, w ramach której firma zamierza zwiększyć wpływy na rynku na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

Nouryon biuro centrum innowacji Dubaj

Fot. arch. Nouryon

Nowa przestrzeń biurowa jest zlokalizowana w kompleksie laboratoryjnym na terenie Dubai Science Park. Kompleks posiada certyfikat LEED – najbardziej rozpoznawany znak jakości zielonego budownictwa. To również sygnał, że Nouryon poważnie traktuje kwestie zrównoważonego rozwoju.

Spełnić potrzeby lokalnych klientów

Biuro służyć będzie regionalnym zespołom handlowym. Oprócz tego na miejscu otwarte zostało centrum innowacji, gdzie rozwijane będą i testowane produkty skierowane do lokalnych klientów. Jak mówi Sobers Sethi, starszy wiceprezes ds. rozwijających się rynków oraz Chin w Nouryon:

Nowy ośrodek zbliża nas do naszych kluczowych rynków na Bliskim Wschodzie i w Afryce, umożliwiając nam dostosowanie naszych rozwiązań tak aby spełniały potrzeby lokalnych klientów. Dzięki temu możemy zapewnić im wsparcie, jakiego potrzebują.

Nouryon prowadzi swoje prace badawcze i rozwojowe w 10 centrach innowacji w różnych częściach świata. Każde z nich skupia się na dostosowywaniu rozwiązań do potrzeb lokalnych klientów. Bliski Wschód jest natomiast ważnym regionem napędzającym rozwój firmy.

Produkty Nouryon na Bliskim Wschodzie

Produkty Nouryon oferowane na Bliskim Wschodzie i w Afryce reprezentują kluczowe dla firmy obszary zastosowań. Wśród nich są m.in. higiena osobista, budownictwo i infrastruktura, materiały opakowaniowe, przemysł olejowo-gazowy oraz środki czystości.

Źródło: Nouryon