REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

J.M. Huber z nagrodą Sustainability in Family Business

Amerykańskie przedsiębiorstwo J.M. Huber, rodzinny biznes zarządzany już przez szóste pokolenie, zdobyło nagrodę Sustainability in Family Business Award 2020. Wyróżnienie przyznawane jest rodzinnym firmom, które wkładają duży wysiłek w działanie zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju.

J.M. Huber nagroda Sustainability in Family Business

Fot. RoadLight / pixabay.com

Nagroda przyznawana jest przez International Institute for Management Development (IMD), szwajcarską szkołę biznesu, i Grupę Pictet – globalnego specjalistę od zarządzania majątkiem. W tegorocznej edycji nagrody pod uwagę wziętych zostało ponad 60 międzynarodowych rodzinnych biznesów z czterech kontynentów.

Szacunek dla środowiska zapisany w DNA

Jury nagrody doceniło m.in. strategię Triple Bottom Line (TBL) – People, Planet & Profit, realizowaną przez J.M. Huber przy podejmowaniu ważnych biznesowych decyzji. Jak mówi Mike Marberry, prezes i dyrektor generalny J.M. Huber:

To ważne wyróżnienie podkreśla znaczący postęp, jaki udało nam się osiągnąć w ostatniej dekadzie na drodze do uczynienia Huber bardziej przyjazną środowisku firmą. Wzmacnialiśmy naszą kulturę korporacyjną, zmniejszaliśmy nasz ślad środowiskowy i aktywizowaliśmy społeczności, w których działamy.

Firma podkreśla, że szacunek dla środowiska, dobre traktowanie pracowników oraz bycie dobrym sąsiadem w społecznościach, w których działa Huber, były zapisane w jej DNA od momentu założenia w 1883 roku. Realizowana obecnie strategia jest odbiciem, a równocześnie podkreśleniem powyższych celów.

Jedna z największych firm rodzinnych

J.M. Huber Corporation to jedna z największych rodzinnych firm w Stanach Zjednoczonych. Dla wielu osób jej działalność jest przykładem doskonałego łączenia tradycji z innowacją. W jej ofercie znajdują się produkty chemiczne m.in. dla branży budowlanej, higieny osobistej, żywności i napojów, rolnictwa czy opóźniaczy palenia.

Źródło: J.M. Huber

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA