REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nie żyje Janusz Naglik, były dyrektor PZPFiK

Polski Związek Producentów Farb i Klejów poinformował, że 29 grudnia w wypadku samochodowym w drodze do pracy zginął Janusz Naglik. Był założycielem i pierwszym dyrektorem zarządzającym Związku.

Janusz Naglik PZPFiK

Fot. arch. PZPFiK

Janusz Naglik był związany z branżą farbiarską od roku 1999, kiedy to został dyrektorem sprzedaży w firmie ICI Paints. Wkrótce awansował na dyrektora generalnego. Po przejęciu ICI przez AkzoNobel został dyrektorem generalnym polskiego oddziału AkzoNobel Decorative Paints.

W roku 2015 zajął stanowisko dyrektora zarządzającego tworzącego się wówczas Polskiego Związku Producentów Farb i Klejów. Funkcję pełnił do końca roku 2016. Po zakończeniu pracy w strukturach PZPFiK pracował jako dyrektor wykonawczy w firmie Mardom.

Janusz Naglik był żonaty i miał dwójkę dzieci. Jego pogrzeb odbył się 15 stycznia w Warszawie.

Źródło: PZPFiK

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA