a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneNauka, zabawa i chemiczny kalendarz adwentowy

Nauka, zabawa i chemiczny kalendarz adwentowy

Zainteresowanie młodych ludzi chemią to doskonały sposób na to, by pozyskać nowe talenty dla branży chemicznej. Wie o tym Grupa PCC, stąd jej nowe, atrakcyjne projekty – Akademia Chemiczna czy alternatywny, pożywny wariant kalendarza adwentowego.

Fot. congerdesign / pixabay.com

Akademia Chemiczna Grupy PCC to wirtualna baza wiedzy na temat chemii, skierowana zarówno do początkujących, jak i nieco bardziej zaawansowanych odbiorców, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę. Powstała przede wszystkim z myślą o uczniach i studentach. Tych ostatnich, którzy już teraz myślą o związaniu swojej zawodowej drogi z branżą chemiczną, z każdego opublikowanego materiału odsyła do ofert pracy w spółkach PCC. Akademia Chemiczna Grupy PCC dostępna jest pod tym adresem.

Przyjemnym sposobem na przyswojenie chemicznej wiedzy jest również Chemiczny Kalendarz Adwentowy stworzony przez Grupę PCC. Od początku adwentu każdego dnia w kalendarzu odsłaniane jest kolejne okienko, pod którym znajdziemy chemiczną ciekawostkę. Większość okienek zostało już otwartych, zachęcamy więc do przeglądania, ale i odsłaniania kolejnych w oczekiwaniu na Święta. Można to robić tutaj!

Źródło: PCC

Dowiedz się więcej o firmie