a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbPigmenty i dodatkiNanorurki węglowe na NAUM 2018 w Szanghaju

Nanorurki węglowe na NAUM 2018 w Szanghaju

31 października w Szanghaju odbędzie się Nanoaugmented Materials Industry Summit (NAUM) – jedno z największych na świecie branżowych wydarzeń poświęconych nanorurkom węglowym. Po raz pierwszy jest ono otwarte dla publiczności.

nanorurki węglowe NAUM 2018 Szanghaj

Fot. arch. NAUM 2018

W Szanghaju spotkają się największe firmy świata wykorzystujące nanorurki grafenowe. Udział w wydarzeniu wezmą setki naukowców, analityków, dziennikarzy i członków zarządów. Przewidziano ponad 30 prelekcji na temat możliwości, jakie dają nanorurki. Uczestnicy wydarzenia będą mogli zapoznać się z najbardziej zaawansowanymi technologicznie rozwiązaniami.

Fraunhofer IPA zaprezentuje wiele projektów dla branży samochodowej, CRH – jeden z największych na świecie producentów cementu – opowie o możliwościach wykorzystania nanorurek w budownictwie. Koreańska firma Next Generation Materials opowie o swoim „cudownym materiale”, kompozycie z nanorurek i aluminium, natomiast BYK Additives i japońska Nagase ChemteX Corporation – o wysokiej wytrzymałości przewodzących powłok z nanorurkami węglowymi.

Ponadto wydarzenie po raz pierwszy będzie otwarte dla publiczności. Goście będą szczególnie zachęcani do odwiedzenia pawilonu, w którym demonstrowana będzie produkcja nanoproduktów na bazie nanorurek węglowych z udziałem prawdziwego sprzętu przemysłowego.

Źródło: coatingsworld.com