REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Najnowsze technologie malowania proszkowego – tylko na Forum NTM!


Forum Nowoczesnych Technologii Malowania powoli wyrasta na jedno z najważniejszych wydarzeń w Polsce, poświęconych technologii malowania proszkowego. Firma Ecoline, organizator sympozjum, planuje właśnie jego kolejną edycję.

ECOLINE forum NTMInnowacje w dziedzinie farb, chemii i urządzeń do malowania proszkowego – to w skrócie najważniejsze tematy Forum NTM. Mowa między innymi o nowych koncepcjach linii automatycznych i ręcznych, systemach malowania proszkowego i ciekłego czy innowacyjnych farbach i powłokach antykorozyjnych. Swoją wiedzą i osiągnięciami dzielą się z uczestnikami przedstawiciele renomowanych instytucji naukowo-badawczych, producenci, technolodzy.

Ale Forum Nowoczesnych Technologii Malowania to nie tylko zagadnienia techniczne. Organizatorzy kładą nacisk również na funkcjonowanie firm na rynku, dlatego w pierwszej edycji wydarzenia udział wzięli przedstawiciele Agencji Rozwoju Przemysłu S.A., którzy wygłosili prelekcję na temat Polskiej Strefy Inwestycji – nowego systemu wsparcia firm inwestujących w Polsce.

Wreszcie – chodzi również o to, by się spotkać, porozmawiać i nawiązać nowe biznesowe kontakty. Dlatego też Forum towarzyszy Specjalna Strefa Spotkań i Wymiany Informacji oraz Strefa Prezentacji Firm i Instytucji.

Kto za tym stoi?

Forum NTM to inicjatywa Ecoline – firmy z 20-letnim doświadczeniem na rynku, wyposażającej przedsiębiorstwa w systemy i urządzenia do malowania proszkowego i ciekłego. Zajmuje się ona również dystrybucją przyjaznych środowisku farb proszkowych. To właśnie jej zarząd postanowił powołać do życia wydarzenie, które zgromadzi przedstawicieli branży oraz stworzy okazję do wymiany wiedzy i nawiązania nowych kontaktów.

Pierwsze Forum NTM odbyło się w ubiegłym roku w Starachowicach. Uczestnicy wysłuchali prelekcji w ramach trzech sesji tematycznych (malowanie stali, malowanie aluminium oraz antykorozja i kontrola powłok lakierniczych), a także wystąpienia specjalnego na temat Polskiej Strefy Inwestycji. Udział w wydarzeniu wzięły łącznie 34 firmy, w tym również goście z Niemiec i Włoch. Po sukcesie pierwszej edycji podjęto decyzję o zorganizowaniu kolejnego Forum.

Gdzie w tym roku?

Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się w pięknej bieszczadzkiej scenerii – w luksusowym Hotelu ARŁAMÓW****. Technolodzy, producenci i eksperci z branży spotkają się tam w dniach 4-6 września. Zaplanowano ponad 20 tematycznych prelekcji, poprowadzonych przez specjalistów z kraju z zagranicy. Zapisy już trwają.

Forum ntm 2019 plakat lakiernictwo rf

Będzie nam niezmiernie miło spotkać się z Państwem u wrót Bieszczad, w tej niesamowitej krainie, gdzie dwa dni wypełnione będą potężną dawką wiedzy o najnowszych rozwiązaniach z zakresu malowania i przygotowania powierzchni. Do zobaczenia w Arłamowie – zaprasza Piotr Potocki, właściciel Ecoline.

Więcej informacji na temat zapisów znaleźć można tutaj. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA