REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Farby bondowane – Axalta zwiększa produkcję

Axalta Coating Systems zapowiada rozbudowę swojego zakładu w Landshut w Niemczech. Po fabryce w Montbrison we Francji stanie się on drugim ośrodkiem produkującym powłoki proszkowe z efektem metalicznym.

bondowane farby proszkowe Axalta

Fot. arch. Axalta Coating Systems

Drugi zakład produkcyjny pozwoli firmie sprawniej reagować na rosnące zainteresowanie wysokiej jakości bondowanymi farbami proszkowymi. Są one dziś wykorzystywane przede wszystkim w architekturze i wzornictwie. Jak mówi Klaus Gast, dyrektor biznesowy oddziału Powder Coatings w Europie:

Cieszymy się z rozszerzenia naszej produkcji w Niemczech z wykorzystaniem najnowszego sprzętu, który pozwoli nam w dalszym ciągu dostarczać klientom najwyższej jakości produkty. Dzięki nowym technologiom produkcyjnym będziemy bardziej efektywni i zyskamy możliwość produkowania mniejszych partii w krótszym czasie. Oznacza to dużo większą elastyczność i lepszą obsługę klientów.

Powłoki bondowane mają dużą stabilność UV i są bardzo wytrzymałe. Powleczone powierzchnie pięknie się prezentują – dostępna jest szeroka gama efektów specjalnych. Farby tego typu stosuje się na elementach fasad budynków, profilach aluminiowych, na ramach okiennych, drzwiach oraz meblach.

Farby bondowane Axalty posiadają certyfikaty Qualicoat oraz GSB International (Standard i Master), potwierdzające ich wysoką jakość.

Źródło: Axalta Coating Systems

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA