a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweSamoloty Boeing z ekologicznym podkładem AkzoNobel

Samoloty Boeing z ekologicznym podkładem AkzoNobel

Wolny od chromianów podkład opracowany przez technologów AkzoNobel Aerospace Coatings został zaaprobowany przez firmę Boeing. Światowy wytwórca samolotów potwierdził tym samym, że zależy mu na przyjaznych środowisku rozwiązaniach.

AkzoNobel samoloty Boeing

Fot. arch. AkzoNobel

Farba Aerodur 2111 jest przeznaczona do stosowania w połączeniu ze specjalistyczną farbą bazową oraz lakierem nawierzchniowym AkzoNobel. Charakteryzuje się doskonałą adhezją, dzięki czemu będzie w stanie dwukrotnie wydłużyć czas życia systemu malarskiego na samolotach Boeinga. Jak mówi John Griffin, dyrektor zarządzający w oddziale Aerospace Coatings:

To kolejny przykład tego, że potrzeby naszych klientów napędzają cały proces rozwoju technologicznego. Dzięki połączeniu przyjaznych środowisku rozwiązań i trosce o klientów wykraczamy zdecydowanie poza oczekiwania.

Dyrektor dodał, że Aerodur 2111 jest kolejnym dowodem na to, jak ważne są dla AkzoNobel innowacje. Firma stale pracuje nad tym, aby zaoferować swoim klientom technologie, jakie jeszcze nigdy nie były wykorzystywane.

Źródło: AkzoNobel