REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Samoloty Boeing z ekologicznym podkładem AkzoNobel

Wolny od chromianów podkład opracowany przez technologów AkzoNobel Aerospace Coatings został zaaprobowany przez firmę Boeing. Światowy wytwórca samolotów potwierdził tym samym, że zależy mu na przyjaznych środowisku rozwiązaniach.

AkzoNobel samoloty Boeing

Fot. arch. AkzoNobel

Farba Aerodur 2111 jest przeznaczona do stosowania w połączeniu ze specjalistyczną farbą bazową oraz lakierem nawierzchniowym AkzoNobel. Charakteryzuje się doskonałą adhezją, dzięki czemu będzie w stanie dwukrotnie wydłużyć czas życia systemu malarskiego na samolotach Boeinga. Jak mówi John Griffin, dyrektor zarządzający w oddziale Aerospace Coatings:

To kolejny przykład tego, że potrzeby naszych klientów napędzają cały proces rozwoju technologicznego. Dzięki połączeniu przyjaznych środowisku rozwiązań i trosce o klientów wykraczamy zdecydowanie poza oczekiwania.

Dyrektor dodał, że Aerodur 2111 jest kolejnym dowodem na to, jak ważne są dla AkzoNobel innowacje. Firma stale pracuje nad tym, aby zaoferować swoim klientom technologie, jakie jeszcze nigdy nie były wykorzystywane.

Źródło: AkzoNobel

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA