REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nagrody BCF Awards 2018 wręczone

15 listopada w Cheshire ogłoszono zdobywców tegorocznych nagród Brytyjskiej Federacji Powłok – BCF Awards 2018. Organizacja doceniła nie tylko firmy, ale również studentów i młodych liderów branży.

nagrody BCF Awards 2018

Fot. arch. BCF

Po raz kolejny BCF doceniło młode talenty, wręczając nagrodę Young Leader of the Year (którą zdobyła Kirsty Woodbine z AkzoNobel) oraz Student of the Year (która przypadła Kieranowi Parkerowi z Whitford). Pozostając natomiast w temacie edukacji, nagrodę Excellence in Training za najlepszy program szkoleń otrzymała firma Crown Paints.

Dwie firmy wyróżnione zostały za swoją działalność CSR – PPG (już po raz drugi z rzędu) oraz Seagulls Reuse Paints. Z kolei nagroda Sustainable Innovation Award powędrowała drugi rok z rzędu do AkzoNobel/Dulux. Pełną listę nagrodzonych znaleźć można na stronie BCF.

Dyrektor generalny Brytyjskiej Federacji Powłok, Tom Bowtell, podkreślił, że zwłaszcza teraz, z Brexitem na horyzoncie, bardzo ważna jest komunikacja i ścisłe związki w branży. Kolejne wręczenie nagród BCF było świetną okazją do rozmowy oraz zacieśnienia tych więzi.

Źródło: BCF

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA