a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneNagrody BCF Awards 2018 wręczone

Nagrody BCF Awards 2018 wręczone

15 listopada w Cheshire ogłoszono zdobywców tegorocznych nagród Brytyjskiej Federacji Powłok – BCF Awards 2018. Organizacja doceniła nie tylko firmy, ale również studentów i młodych liderów branży.

nagrody BCF Awards 2018

Fot. arch. BCF

Po raz kolejny BCF doceniło młode talenty, wręczając nagrodę Young Leader of the Year (którą zdobyła Kirsty Woodbine z AkzoNobel) oraz Student of the Year (która przypadła Kieranowi Parkerowi z Whitford). Pozostając natomiast w temacie edukacji, nagrodę Excellence in Training za najlepszy program szkoleń otrzymała firma Crown Paints.

Dwie firmy wyróżnione zostały za swoją działalność CSR – PPG (już po raz drugi z rzędu) oraz Seagulls Reuse Paints. Z kolei nagroda Sustainable Innovation Award powędrowała drugi rok z rzędu do AkzoNobel/Dulux. Pełną listę nagrodzonych znaleźć można na stronie BCF.

Dyrektor generalny Brytyjskiej Federacji Powłok, Tom Bowtell, podkreślił, że zwłaszcza teraz, z Brexitem na horyzoncie, bardzo ważna jest komunikacja i ścisłe związki w branży. Kolejne wręczenie nagród BCF było świetną okazją do rozmowy oraz zacieśnienia tych więzi.

Źródło: BCF