REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nagroda ICIS CEO of the Year dla dyrektora BASF

Tegoroczna prestiżowa nagroda ICIS CEO of the Year powędrowała do dyrektora generalnego firmy BASF – Martina Brudermüllera. Jest ona przyznawana dyrektorom generalnym ze światowej branży chemicznej.

Martin Brudermüller ICIS CEO of the Year

Martin Brudermüller. Fot. arch. BASF

Laureata nagrody ICIS CEO of the Year wybierają inne osoby na równie wysokich stanowiskach – członkowie ścisłego kierownictwa znajdujący się na liście ICIS Top 40 Power Players. W tym roku zdecydowali oni, że wyróżnienie trafi do dra Martina Brudermüllera.

Nagroda dla lidera od liderów

ICIS Top 40 Power Players to globalny ranking liderów biznesu, którzy wprowadzają pozytywne zmiany w swojej firmie i całej branży chemicznej. Jak mówi dr Brudermüller:

Ta nagroda, którą odbieram w imieniu całego zespołu BASF, to dla mnie wielki zaszczyt i radość. Zwłaszcza w momencie, gdy działalność liderów jest szczególnie ważna, skoro zależy nam na transformacji branży chemicznej. Zrównoważony rozwój to nasz klucz do sukcesu oraz zasada działania na przyszłość i bardzo cieszymy się, że w BASF stoimy na czele zmian.

Każda osoba z listy ICIS Top 40 Power Players wybierająca laureata miała wskazać oddać głos na trzech biznesowych liderów, biorąc pod uwagę ich osiągnięcia w trzech obszarach: rentowność firmy, ESG (środowisko, społeczeństwo, zarządzanie – ang. environmental, social, governance) oraz innowacyjność (technologie, produkty, procesy biznesowe).

Wirtualna ceremonia wręczenia

Nagroda zostanie wręczona w trakcie wirtualnego wydarzenia ICIS Power Players Award w dniu 22 września 2021. W ramach niego zaplanowano również rozmowę na temat strategii i prognoz BASF, z uwzględnieniem najważniejszych rynkowych trendów, takich jak zrównoważony rozwój czy zmniejszanie śladu węglowego.

Źródło: coatingsworld.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA