REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Muralowe urodziny Costa Coffee

Syrenka, kamera filmowa, krasnale, koziołki, Smok Wawelki i Neptun – w takim towarzystwie Costa Coffee świętowała swoje urodziny! W ramach akcji „Costa Coffee – Kawiarnia z serca Londynu” w kilku miastach Polski pojawiły się niezwykłe murale.

Costa Coffee murale

Fot. arch. Costa Coffee

Z okazji urodzin kawa Costa Coffee opanowała przestrzeń miejską. W sześciu polskich miastach powstały murale, które w piękny sposób łączyły motyw kawy z miejskimi symbolami, wybranymi przez internautów. W rolach głównych: Syrenka z Warszawy, krasnale z Wrocławia, koziołki z Poznania, Smok Wawelski z Krakowa, Neptun z Gdańska i kamera filmowa z Łodzi!

Pierwszy mural pojawił się w maju w charakterystycznym punkcie Warszawy – na tzw. Patelni. Przedstawiające Warszawską Syrenkę malowidło było dziełem Dawida Ryskiego, znanego ilustratora. Wkrótce dołączyła kamera filmowa przy ul. Nowomiejskiej w Łodzi – autorstwa grafika i plakacisty Macieja Blaźniaka – oraz powołane do życia przez Aleksandrę Osadzińską krasnale przy ul. Piłsudskiego we Wrocławiu.

W czerwcu przyszedł czas na Poznań. Przedstawiający poznańskie koziołki mural Karola Banacha ozdobił ścianę przy ul. Św. Marcin. Lipiec natomiast przyniósł dwa ostatnie malowidła – Smoka Wawelskiego według wizji Aleksandry Osadzińskiej przy ul. Dietla 111 w Krakowie oraz Neptuna w wersji Patryka Hardzieja przy ul. Morskiej w Gdyni.

Nie skończyło się na samym upiększeniu przestrzeni miejskiej. Przy muralach w określonych dniach i godzinach rozdawane były zniżki na kawę, a prócz tego promocje obowiązywały w kilka urodzinowych weekendów. To było kolorowe i smaczne świętowanie!

Źródło: Costa Coffee

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA