REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Młody Malarz Roku 2015 – znamy finalistów

Zakończył się etap eliminacji okręgowych konkursu Młody Malarz Roku Dekoral Professional. Wzięło w nim udział 80 uczniów szkół budowlanych z całego kraju, do finału dostała się jednak tylko piątka uczestników.

Młody Malarz Roku

Uczestnicy eliminacji okręgowych – Okręg IV, Zespół Szkół Budowlano-Drzewnych w Poznaniu. Fot. arch. Dekoral

Eliminacje odbyły się 17 stycznia w sześciu okręgach: Mińsk Mazowiecki, Gliwice, Lublin, Poznań, Kędzierzyn-Koźle i Toruń. Aby awansować do finału konkursu, należało wykazać się zarówno wiedzą teoretyczną, jak i umiejętnościami praktycznymi.

Na tej podstawie wyłoniono finałową piątkę, która już w dniach 10-13 marca 2015 na Międzynarodowych Targach Poznańskich „BUDMA 2015” będzie walczyć o główną nagrodę. Oto finaliści:

  • Paweł Purc – Zespół Szkół Budowlanych w Lublinie,
  • Jakub Zieliński (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Inowrocławiu),
  • Łukasz Stańczuk (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Siedlcach),
  • Rafał Danielik (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim)
  • Marek Hajda (Państwowe Szkoły Budownictwa w Bytomiu).

Jest o co walczyć – na zwycięzcę czeka profesjonalny pistolet natryskowy Easy Max WPII marki Graco, skrzynka z narzędziami Dekoral Gold oraz zaproszenie na galę finałową konkursu Malarz Roku Dekoral 2014. Jego szkoła otrzyma natomiast 300 litrów farb marki Dekoral Professional i maszynę do malowania natryskiem hydrodynamicznym Classic 390 Stand marki Graco. Prócz tego wszyscy finaliści wraz z ich nauczycielami otrzymali zaproszenie na 2-dniowe szkolenie w Akademii Technik Malarskich we Wrocławiu.

Konkurs Młody Malarz Roku Dekoral jest organizowany co roku przez Akademię Technik Malarskich Dekoral Professional w ramach Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia”. Ma on popularyzować wśród młodych ludzi zawody budowlane oraz zachęcić uczniów do zdobywania wiedzy i rozwijania swoich umiejętności.

Źródło: Dekoral

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA