a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnedo ścian i elewacjiMiodowy optymizm – Kolor Roku 2019 AkzoNobel

Miodowy optymizm – Kolor Roku 2019 AkzoNobel

Znamy już Kolor Roku 2019 AkzoNobel. Zdaniem ekspertów firmy nadszedł czas optymizmu i chęci działania, w ten nastrój zaś idealnie wpisuje się miodowy Spiced Honey.

Kolor Roku 2019 AkzoNobel

Fot. arch. AkzoNobel

Na całym świecie obserwujemy dziś jeden trend, który streścić można w kilku hasłach: nowa energia, optymizm, chęć wyjścia do ludzi, zmian i działania. Może chodzić o cokolwiek, od walki o prawa kobiet i wyławiania plastiku z oceanu aż po zwykłe gesty przyjaźni i szacunku w stosunku do naszych sąsiadów, znajomych i rodziny.

W związku z tym chcemy również tworzyć wokół siebie przestrzeń, która oddaje to poczucie przebudzenia i promieniuje nowym optymizmem. Chcemy domów, gdzie możemy przemienić nasze myśli i marzenia w czyny, dokąd możemy zaprosić innych, dokąd możemy wpuścić światło.

A jeśli chodzi o wpuszczanie światła – doskonale pasują tu bursztynowe tony odcienia Spiced Honey. To kolor, który może być zarówno wyciszający, jak i stymulujący do działania, w zależności od oświetlenia oraz odcieni towarzyszących. Jest wszechstronny, nowoczesny, bez problemu wpisuje się w wiele różnych stylów i doskonale oddaje obecnego ducha optymizmu.

Miodowe akcenty pojawiają się obecnie w modzie, architekturze i projektowaniu bardzo często. Miód przywodzi szereg pozytywnych skojarzeń – jest naturalny, ponadczasowy, chroni i uzdrawia. Dlatego to właśnie Spiced Honey wybrany został przez ekspertów AkzoNobel na Kolor Roku 2019 oraz stał się podstawą dla czterech nowych palet w ramach zestawu ColourFutures 2019, o którym więcej na naszych łamach już niebawem.

Źródło: AkzoNobel