REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Merck wybrał Kolor z Efektem Roku 2017

Firma Merck zaprezentowała swój Kolor z Efektem Roku 2017, który ma szansę stać się najgorętszym trendem nadchodzącego sezonu, jeśli chodzi o pigmenty do kosmetyków, tworzyw sztucznych i lakierów. Jest nim piękny odcień fioletu, Blue-Glow Purple.

Merck Kolor z Efektem Roku 2017

Fot. arch. Merck

Fioletowy Blue-Glow Purple wpisuje się w stale aktualny trend łączący kolor niebieski z tonami czerwonymi i odwrotnie. Jest owocowy i świeży jak śliwki, ale przywodzi również na myśl różaną elegancję. Bardzo wszechstronny, doskonale łączy swoje dwa oblicza, zadziorne i szykowne – mówi o nim Filip Roscam, dyrektor designu w Pigments & Functional Materials, części oddziału Performance Materials firmy Merck. W zależności od powierzchni oraz od kąta, pod jakim patrzymy, wydaje się bardziej czerwony lub niebieski.

Fot. arch. Merck

Fot. arch. Merck

Wybór Koloru z Efektem Roku 2017 to efekt długich konsultacji, poprzedzonych obserwacjami „tropicieli trendów”. Pilnie notowali oni odcienie pojawiające się na ulicach i wystawach, śledzili wydarzenia na świecie, rozmawiali z innymi ekspertami.

W ofercie Merck odcień ten wykorzystują m.in. pigmenty Icy White Lightning i Xirallic NXT Tigris Blue (przedmioty codziennego użytku, gadżety), Timiron Splendid Violet i Ronastar Diamond Black (szminki, cienie do powiek, lakiery do paznokci) czy Colorona Patagonian Purple (kosmetyki).

Źródło: Merck

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA