REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Mercedes-Benz wciąż z lakierami Axalta

Daimler przedłużył swoją umowę z Axalta Coating Systems. Produkty marki Spies Hecker i Standox pozostaną autoryzowanymi lakierami samochodowymi w salonach i warsztatach Mercedes-Benz w Rosji, Niemczech, Belgii, Szwajcarii i Luksemburgu do końca roku 2016.

Axalta

Lakiery marki Spies Hecker i Standox nadal będą tworzyć wizerunek samochodów Mercedes-Benz.
Fot. arch. Axalta Coating Systems

Koncern Daimler AG przedłużył kontrakt ze względu na doskonałą jakość i zgodność kolorów lakierów Axalta oraz rozwiązania dostosowane do potrzeb klientów. Była to decyzja poprzedzona wyczerpującymi badaniami i testami. Ostatecznie stwierdzono, że produkty Spies Hecker i Standox idealnie wpisują się w wizerunek marki Mercedes-Benz.

Prócz dostarczania samych produktów Axalta udostępni również warsztaty i ośrodki, gdzie specjaliści firmy udzielać będą wsparcia technicznego oraz wskazówek dotyczących doboru koloru lakieru oraz efektywnej aplikacji.

Źródło: Axalta Coating Systems

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA