REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

MasterProtect C350 – nowa powłoka na beton od BASF

Koncern BASF wprowadził do sprzedaży nową, akrylową powłokę na beton MasterProtect C350. Ma ona zapewnić fasadom czysty, atrakcyjny wygląd i chronić je przed szkodliwym wpływem zanieczyszczeń.

MasterProtect

Nowy produkt od BASF pozwala chronić przed zanieczyszczeniami betonowe fasady. Fot. arch. BASF

MasterProtect C350 to hydrofobowa, wodorozcieńczalna farba akrylowa do ochrony pionowych powierzchni betonowych. Można ją również nanosić na pustaki i kamień.

Nowy produkt ma zmniejszyć koszty utrzymania elewacji i zapewnić im atrakcyjny wygląd. Chroni on beton i stalowe zbrojenia przed szkodliwym wpływem dwutlenku węgla, chlorków i wody. Dostępna póki co na rynku amerykańskim i kanadyjskim farba należy do nowej linii MasterProtect, w skład której wchodzą hydrofobowe, odporne na środki chemiczne i korozję powłoki na beton.

Źródło: paintsquare.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA