REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

MasterProtect 8500 CI od BASF – lepsza ochrona betonu

Marka Master Builders Solutions wprowadza na rynek nowy produkt MasterProtect 8500 CI. Nowy inhibitor korozji, nad którym specjaliści BASF pracowali kilka lat, zapewnia lepszą ochronę konstrukcji betonowych.

MasterProtect 8500 CI BASF Master Builders Solutions

Fot. arch. BASF

MasterProtect 8500 CI to dwufunkcyjny inhibitor korozji na bazie silanów, który można aplikować na wszystkich rodzajach struktur żelbetowych, zarówno nowych, jak i już użytkowanych. Produkt nie zmienia wyglądu matriału.

Co wyróżnia go na rynku? Połączenie wysokiej jakości silanów z mieszanką wybranych inhibitorów korozji, które zapewnia długotrwałą ochronę konstrukcji betonowych, wydłużając ich czas zdatności do użytku. Jak wykazały niezależne testy, nowy produkt Master Builders Solutions zapewnia ochronę nawet w przypadku pęknięć poaplikacyjnych.

Prócz tego charakteryzuje się niską lepkością, dzięki czemu lepiej penetruje podłoże niezależnie od temperatury, niską zawartością LZO oraz wyższą temperaturą zapłonu. Dzięki temu, jak zapewnia producent, jest prostszy w aplikacji i bezpieczniejszy w użytkowaniu niż inne dostępne na rynku środki.

Źródło: BASF

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA