REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Martin Kanert nowym dyrektorem niemieckiego VdL


Związek Niemieckiego Przemysłu Lakierów i Farb Drukarskich (VdL) ma nowego dyrektora zarządzającego. Od 1 grudnia funkcję tę pełni Martin Kanert.

Martin Kanert VdL

Martin Kanert, nowy dyrektor VdL. Fot. arch. VdL

Martin Kanert, urodzony w 1962 roku w Münster, jest z wykształcenia chemikiem i posiada tytuł doktora. Po studiach pracował jako asystent badawczy w Instytucie Chemii Organicznej na uczelni RWTH Aachen. W 1995 roku został konsultantem technicznym Verband der Mineralfarbenindustrie (stowarzyszenia producentów pigmentów mineralnych) i po kilku latach został zastępcą dyrektora generalnego całej organizacji.

Ekspert z branży tuszów drukarskich

Po połączeniu stowarzyszeń w 2009 roku Kanert służył dużym wsparciem w ramach zarządzania nowym VdL, pozostając wierny branży tuszów drukarskich, a równocześnie dbając o interesy przemysłu farb proszkowych.

Na gruncie tuszów drukarskich działał zresztą od wielu lat. Od 2006 roku zarządzał Europejskim Stowarzyszeniem Producentów Farb Drukarskich EuPIA, oddziałem CEPE. W Brukseli stał także na czele grupy „Packaging Ink Joint Industry Task Force (PIJITF)”, zrzeszającej firmy produkujące tusze, opakowania oraz żywność w celu zwiększenia bezpieczeństwa w przemyśle spożywczym.

Czym jest VdL?

VdL to niemieckie stowarzyszenie zrzeszające producentów farb, lakierów oraz tuszów drukarskich. Obecnie liczy sobie ono ponad 200 członków.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA