REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Marketing Leadership Award dla PPG Industries

PPG Industries otrzymało nagrodę Marketing Leadership Award magazynu "Building Design + Construction" za reklamę promującą przyjazne środowisku materiały dostarczone przez firmę przy budowie biblioteki Appaloosa Branch Library w Scottsdale w Stanach Zjednoczonych.

Appaloosa Branch Library. Fot. arch. PPG

Nagrodzony folder reklamowy zatytułowany Unexpected Angle dotyczy powłoki DURANAR VARI-Cool oraz szkieł ATLANTICA i SOLARBAN, wykorzystanych w projekcie budynku biblioteki.

Naniesiona na metalowy siding powłoka zawiera pigmenty odbijające promienie podczerwone, co zapobiega nadmiernemu nagrzewaniu się, pozwala zmniejszyć koszty związane z klimatyzacją i przyczynia się do redukcji efektu miejskiej wyspy ciepła. Ponadto farba efektownie się prezentuje, co jest zasługą barwników załamujących promienie świetlne – jej kolor różni w zależności od kąta, pod jakim się na nią patrzy.

Zdolność odbijania podczerwieni mają także wymienione szkła zastosowane przy budowie. 70% promieniowania podczerwonego docierającego do ich powierzchni zostaje odbita, podczas gdy światło widzialne przechodzi w 54%. Pozwala to ograniczyć koszt oświetlenia, zaś wnętrze biblioteki jest przyjaznym środowiskiem do czytania, nauki i dyskusji.

Przyjazne środowisku rozwiązania, wśród których znalazły się propozycje PPG, sprawiły że budynek Appaloosa Branch Library zyskał uznanie w środowisku budowlanym i zdobył kilka prestiżowych wyróżnień.

Nagroda Marketing Leadership Award przyznawana jest przez magazyn BD+C kampaniom reklamowym o wyjątkowej kreatywności i sile przekazu. Zwycięzcy wyłonieni zostali przez niezależne jury, w skład którego wchodzą architekci i specjaliści przemysłu budowlanego.

Źródło: PPG

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA