REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Marka farb  >  Majic Paints
Sklep internetowy Majic – nowa strona

Sklep internetowy Majic – nowa strona (News)

Firma Majic może się pochwalić nowym wyglądem strony swojego sklepu internetowego. Prosty, ale efektowny design gwarantuje przejrzystość i ułatwia wyszukiwanie potrzebnych informacji.
Nowa strona internetowa Majic

Nowa strona internetowa Majic (News)

Firma Majic zaprasza na swoją nową polską stronę internetową. Znaleźć tam można między innymi wiele cennych porad dotyczących malowania, a także nagrania wideo.
Malowanie płytek ceramicznych farbą Diamondhard

Malowanie płytek ceramicznych farbą Diamondhard (Porady)

Jeśli znudzi nam się wystrój łazienki nastawiamy się na spory wydatek. W końcu skucie istniejącej glazury i położenie nowych płytek to wydatek rzędu minimum kilku tysięcy złotych. Okazuje się, że pomocne w takim wypadku mogą być farby do malowania glazury…
Farby Majic już w Krakowie

Farby Majic już w Krakowie (News)

W pierwszych dniach grudnia w Krakowie przy ulicy Zakopiańskiej został otwarty pierwszy w Małopolsce sklep z amerykańskimi farbami Majic Paints.
 REKLAMA