REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Farby Majic już w Krakowie


W pierwszych dniach grudnia w Krakowie przy ulicy Zakopiańskiej został otwarty pierwszy w Małopolsce sklep z amerykańskimi farbami Majic Paints.

Majic Paints Krakow

W nowo otwartym sklepie o powierzchni 60m2 można kupić wszystkie rodzaje farb z gamy oferowanej przez Majic Paints (czyli między innymi farby poliuretanowe, antykorozyjne, dekoracyjne, elewacyjne, ceramiczne i specjalne). Oprócz farb dostępne są tam również narzędzia Wooster.

W salonie przy ulicy Zakopiańskiej 56a (pawilon 13) znajduje się także kącik dla wykonawców i klientów indywidualnych, dzięki któremu każdy może w szybki i prosty sposób przetestować farby Majic oraz dostępne w sklepie narzędzia.

Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00.
Jeśli chcecie być na bieżąco z aktualnościami Majic Paints w Krakowie to zapraszamy również do śledzenia profilu sklepu na portalu społecznościowym Facebook.

 

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 5
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA