REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Malarz Roku Dekoral 2014 – finał już dziś!

Już dziś wieczorem poznamy zwycięzcę tegorocznej edycji konkursu Malarz Roku Dekoral. We wtorek zakończyło się głosowanie internetowe – spośród dwudziestu najlepszych realizacji internauci wyłonili piątkę, która w trakcie gali finałowej powalczy o nagrodę publiczności.

Malarz Roku Dekoral 2014Finałowa piątka wybrana drogą głosowania internetowego wygląda następująco:

O tym, która z tych pięciu realizacji otrzyma nagrodę publiczności ufundowaną przez firmę Koelner zadecydują uczestnicy dzisiejszej gali. Również dziś wieczorem poznamy autora najciekawszego komentarza na stronie konkursowej. Oraz, co najważniejsze – dowiemy się, do kogo trafia tytuł Malarza Roku Dekoral 2014 i nagroda główna – samochód dostawczy VW Caddy ufundowany przez Dekoral Professional.

Gala finałowa odbędzie się w Operze Wrocławskiej o godz. 19:00. Transmisję na żywo oglądać można na stronie internetowej konkursu.

Źródło: Dekoral

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA