REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Loteria marki Dekoral – znamy zwycięzców!

Loteria „Wygraj w Twoim kolorze” marki Dekoral została oficjalnie zakończona. Obydwie Toyoty – główne nagrody w loterii – zostały przekazane w ręce szczęśliwych zwycięzców.

loteria Dekoral

Pan Krzysztof Borowski ze swoją nagrodą. Fot. arch. Dekoral

Loteria Dekoral rozpoczęła się 30 kwietnia i trwała do końca sierpnia. Każdy, kto w tym czasie kupił 5 litrów farb Dekoral i zarejestrował numer paragonu, miał szansę wygrać Toyotę Aygo, tablet Samsung lub kartę przedpłaconą o wartości 1000 zł.

Jedna z dwóch głównych nagród, pierwsza Toyota, powędrowała do pana Krzysztofa Borowskiego z Poznania. Samochód w odcieniu Blue Velvet przekazany został panu Krzysztofowi na początku września. Drugie auto natomiast trafiło do pana Andrzeja Górskiego z Drawska Pomorskiego, który odebrał nagrodę kilka dni temu. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Źródło: Dekoral

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA