a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnedo ścian i elewacjiLoteria Dekoral „Wygraj w Twoim kolorze”

Loteria Dekoral „Wygraj w Twoim kolorze”

Rozpoczęła się loteria firmy Dekoral „Wygraj w Twoim kolorze”. Wystarczy kupić 5 litrów farby Dekoral, aby powalczyć o cenne nagrody, w tym samochód marki Toyota Aygo.

Zasady są proste. Po pierwsze – należy kupić 5 litrów dowolnych emulsji kolorowych marki Dekoral z linii Akrylit W, Dekoral Fashion Hypoalergiczna, Voice of Color, Dekoral Fashion Power Paint Colour & Style lub Polinak. Objętość zakupionych puszek może być dowolna, ale dowód zakupu całych 5 litrów musi się znajdować na jednym paragonie!

Drugi krok to zarejestrowanie dowodu zakupu, co można zrobić wysyłając SMS na numer 71866 o treści DEKO wraz z numerem paragonu (np. DEKO.00021) lub wypełniając formularz na stronie www.wygrajwkolorze.pl. I to już wszystko – każdy tak zarejestrowany użytkownik bierze udział w losowaniu.

Loteria potrwa jeszcze do 31 sierpnia. Do wygrania 16 kart przedpłaconych o wartości 1000 zł (nagrody tygodniowe), 4 tablety Samsung (nagrody miesięczne) oraz nagrody główne – 2 auta Toyota Aygo. Losowanie pierwszego samochodu już 1 czerwca! Zapraszamy!

Źródło: Dekoral