REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Loteria Dekoral „Wygraj w Twoim kolorze”

Rozpoczęła się loteria firmy Dekoral „Wygraj w Twoim kolorze”. Wystarczy kupić 5 litrów farby Dekoral, aby powalczyć o cenne nagrody, w tym samochód marki Toyota Aygo.

Zasady są proste. Po pierwsze – należy kupić 5 litrów dowolnych emulsji kolorowych marki Dekoral z linii Akrylit W, Dekoral Fashion Hypoalergiczna, Voice of Color, Dekoral Fashion Power Paint Colour & Style lub Polinak. Objętość zakupionych puszek może być dowolna, ale dowód zakupu całych 5 litrów musi się znajdować na jednym paragonie!

Drugi krok to zarejestrowanie dowodu zakupu, co można zrobić wysyłając SMS na numer 71866 o treści DEKO wraz z numerem paragonu (np. DEKO.00021) lub wypełniając formularz na stronie www.wygrajwkolorze.pl. I to już wszystko – każdy tak zarejestrowany użytkownik bierze udział w losowaniu.

Loteria potrwa jeszcze do 31 sierpnia. Do wygrania 16 kart przedpłaconych o wartości 1000 zł (nagrody tygodniowe), 4 tablety Samsung (nagrody miesięczne) oraz nagrody główne – 2 auta Toyota Aygo. Losowanie pierwszego samochodu już 1 czerwca! Zapraszamy!

Źródło: Dekoral

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA