REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Narodowy Tydzień Malowania Sherwin-Williams

Dobiega końca Narodowy Tydzień Malowania (National Painting Week) ogłoszony przez Sherwin-Williams. W ramach niego firma zachęca do odświeżania swoich domów i mieszkań, a jej pracownicy w USA i Kanadzie chwycili za pędzle i zabrali się za wspólne odmalowywanie budynków publicznych.

Narodowy Tydzień Malowania Sherwin-Williams

Fot. arch. Sherwin-Williams

Narodowy Tydzień Malowania rozpoczął się w poniedziałek 11 maja, kończy się zaś dziś, 15 maja. Czas jest idealny – właśnie teraz, gdy przybywa dnia i słońce zaczyna mocniej przygrzewać, wielu z nas przygląda się swoim domom i mieszkaniom i zastanawia się nad ich odświeżeniem. Na specjalnej stronie swpaintingweek.com Sherwin Williams roi się od pomysłów i malarskich inspiracji specjalnie na tę okazję.

To jednak nie wszystko. W ramach Tygodnia Malowania pracownicy Sherwin-Williams wyruszają w teren. Wraz z profesjonalnymi malarzami, zaopatrzeni w pędzle, wałki i ufundowane przez firmę farby wspólnymi siłami odmalowują oni budynki, w których mieszczą się organizacje non-profit lub instytucje publiczne. Na odświeżenie liczyć mogą m.in. szkoły, przedszkola i kościoły.

Oficjalnym partnerem akcji są Boys & Girls Club of America i Boys & Girls Club of Canada – stowarzyszenia zajmujące się organizacją pozaszkolnych programów dla dzieci i młodzieży. Ich siedziby również zostaną odmalowane przez wolontariuszy Sherwin-Williams.

http://www.youtube.com/watch?v=HJyOZ–CPOQ

To nie pierwsza edycja tego wydarzenia. W roku 2014 w ramach National Painting Week pracownicy Sherwin-Williams wzięli udział w 150 projektach społecznych w USA i Kanadzie. Ponad 1700 wolontariuszy poświęciło 7400 godzin swojego czasu, by wprowadzić odrobinę koloru do przestrzeni, które tego potrzebowały.

Jak mówi John Gidding, znany dekorator wnętrz i architekt krajobrazu, który również jako wolontariusz bierze udział w tegorocznym Tygodniu Malowania:

Barwne, ze smakiem zaaranżowane otoczenie ma na nas ogromny wpływ, na nas i na naszą aktywność. Pozornie niewielki projekt malarski może naprawdę dużo zmienić, dlatego tak bardzo cieszę się, że stałem się częścią tegorocznego Narodowego Tygodnia Malowania.

Źródło: Sherwin-Williams

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA