REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Liming Chen nowym członkiem Rady Nadzorczej BASF

Do Rady Nadzorczej BASF został powołany nowy członek – Liming Chen, prezes IBM Greater China Group. Będzie służył wiedzą z zakresu technologii informacyjnych, przemysłu chemicznego oraz prowadzenia i transformacji biznesu międzynarodowego w Azji.

Liming Chen Rada Nadzorcza BASF

Liming Chen. Fot. arch. BASF

Powołanie nowego członka stało się konieczne po tym, jak pod koniec lipca 2020 rezygnację z członkostwa w Radzie Nadzorczej BASF złożył dr Alexander C. Karp, dyrektor generalny Palantir Technologies. Decyzję podjął z powodów zawodowych.

Wieloletnie doświadczenie

Liming Chen pełni funkcję prezesa IBM Greater China Group z siedzibą w Pekinie od 2015 roku. Od 2008 do 2015 roku był prezesem BP China oraz BP (China) Holding Company. Między 1994 a 2008 rokiem zajmował z kolei stanowiska kierownicze w firmie Condea (od 2001 Sasol) w Singapurze i Chinach.

Nowy członek Rady Nadzorczej BASF ukończył studia inżynierskie na Uniwersytecie Shihezi w Sinciang. Następnie uzyskał dyplom magistra na kierunku nauka o żywieniu na amerykańskim Uniwersytecie Cornella.

Wsparcie w technologii i biznesie

Do Rady Nadzorczej BASF Liming Chen wniesie wiedzę i doświadczenie z dziedziny technologii informacyjnej i przemysłu chemicznego. Służył będzie również radą w zakresie prowadzenia procesów biznesowych w ramach międzynarodowej firmy w Azji.

Źrodło: BASF

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA