a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweproszkoweLepsza cyfrowa obsługa w branży farb proszkowych

Lepsza cyfrowa obsługa w branży farb proszkowych

Europejski producent farb proszkowych zapowiedział, że jego klienci liczyć mogą na jeszcze lepszą obsługę cyfrową. Już wkrótce globalnie dostępny będzie jego odświeżony portal e-commerce.

Fot. athree23 / pixabay.com

My Interpon to portal AkzoNobel. Stanowi on cyfrową platformę e-commerce wzbogaconą o funkcjonalności, które zapewniają klientom szybki i łatwy dostęp do informacji i produktów.

Więcej niż sklep internetowy

Jak zapewnia producent, My Interpon to dużo więcej niż sklep internetowy. To platforma, która nie tylko dostarcza informacji na temat produktów Interpon, ale również pozwala doświadczyć różnych kolorów i tekstur poprzez narzędzie do wizualizacji koloru 3D. Jak mówi Jeff Jirak, dyrektor biznesu Powder Coatings AkzoNobel:

W znaczący sposób rozwinęliśmy naszą istniejącą już platformę e-commerce. Nadal będziemy ją rozwijać, dodając funkcjonalności, które zapewnią klientom dostęp do powłok proszkowych, jakich potrzebują do swoich najlpilniejszych spośród pilnych prac.

Oprócz wizualizacji i atrakcyjnej prezentacji produktów portal zapewnia też łatwe zarządzanie zamówieniami. Opcja Track and Trace umożliwia śledzenie procesu realizacji zamówienia, zaś w systemie przechowywane są również wszystkie dotychczasowe faktury.

Dostęp do portalu

Odświeżony portal My Interpon będzie już wkrótce dostępny globalnie. Z jego obecnej wersji w języku polskim korzystać można tutaj.

Źródło: Interpon