a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbPigmenty i dodatkiKuncai rusza na podbój Europy

Kuncai rusza na podbój Europy

Europejski oddział chińskiego wytwórcy pigmentów Kuncai ogłosił, że prowadzi restrukturyzację swojego systemu sprzedażowego i marketingowego w celu zwiększenia sprzedaży swoich pigmentów i ich wprowadzenia na nowe rynki. Koncern zamierza przede wszystkim zwiększyć obecność w Europie.

Kuncai EuropaJak zapewnia Mike Tijdink, manager oddziału Kuncai Europe, produkty firmy są w stanie sprostać europejskim wymaganiom dotyczącym pigmentów perłowych. Producent liczy więc na duże zainteresowanie swoją ofertą.

W celu rozbudowania swoich europejskich oddziałów wprowadziła także zmiany w zespole zarządzającym. Do oddziału europejskiego oddziału koncernu dołączyły Corinna Ludwig (na stanowisku globalny dyrektor ds. marketingu) oraz Helen Hatcher (dyrektor sprzedaży w Europie).

Firma Fuijan Kuncai Material Technology, założona w roku 1999, specjalizuje się w produkcji pigmentów perłowych. Jej produkty znajdują zastosowanie w takich obszarach jak motoryzacja, powłoki przemysłowe, farby architektoniczne, tworzywa sztuczne, kosmetyki, tusze drukarskie i opakowaniowe, specjalne papiery i tapety oraz materiały budowlane.

Źródło: Kuncai Europe