REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Krahn Chemie wkracza na rynek włoski

Niemiecki koncern chemiczny Krahn Chemie przejął dystrybutora środków chemicznych Pietro Carini z siedzibą w Mediolanie. Dzięki temu w strefie wpływów firmy znajdą się również Włochy.

Krahn Chemie

Nowy zarząd Pietro Carini. Od lewej: Axel Sebbesse, Emanuela Bozzi i Enrico Bozzi (prezes). Fot. arch. Krahn Chemie

Pietro Carini to firma z prawie 150-letnią tradycją. Na rynku włoskim reprezentuje czołowych producentów środków chemicznych które wykorzystuje się m.in. przy produkcji farb, tuszów, tworzyw sztucznych i klejów.

Krahn Chemie stopniowo zwiększa swoje wpływy w Europie. Zaledwie rok temu firma dokonała innej ważnej transakcji – zakupiła ICH Benelux, otwierając sobie tym samym drogę do krajów Beneluksu. Tym razem jej celem jest atrakcyjny rynek włoski.

W Polsce firma jest obecna jako Krahn Chemie Polska oraz ICH Poland. Dostarcza ona surowce do produkcji farb i powłok, materiałów budowlanych, klejów, ceramiki technicznej, tworzyw sztucznej i gumy.

Źródło: Krahn Chemie

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA