REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Krahn Chemie i Ecoat rozszerzają współpracę w Europie

KRAHN Chemie rozszerza zakres współpracy z francuskim producentem Ecoat. Na mocy nowego kontraktu dystrybutor będzie mógł sprzedawać spoiwa Ecoat na bazie wody i składników pochodzenia biologicznego w czterech kolejnych krajach: Czechach, Słowacji, Węgrzech i Rumunii.

KRAHN Chemie Ecoat

Nazwa linii Secoia™ jest zainspirowana trwałością sekwoi. Fot. Kolibrik / pixabay.com

Dotychczas KRAHN Chemie dystrybuował spoiwa Ecoat w Niemczech, Austrii i Holandii, a od listopada 2020 – także w Polsce. Zadowolony ze współpracy, francuski producent postanowił rozszerzyć ją na kolejne kraje.

Dostosowane do potrzeb i przyjazne środowisku

Firma Ecoat dostarcza na rynek produkty dostosowane do potrzeb klientów, a równocześnie przyjazne środowisku – bazujące na składnikach biopochodnych i odnawialnych. Jak mówi Magdalena Chudziak, dyrektor zarządzająca KRAHN Chemie Polska i osoba odpowiedzialna za kraje Europy Środkowo-Wschodniej:

Po udanym nawiązaniu współpracy z firmą Ecoat w Polsce jestem bardzo dumna, że obecnie możemy oferować naszym klientom także z innych krajów Europy Środkowo-Wschodniej produkty dostawcy, który jest przekonujący dzięki swoim wyjątkowym możliwościom technicznym i dla którego zrównoważony rozwój jest równie istotny jak dla Grupy KRAHN.

Jak dodaje Nicolas Florent, dyrektor generalny i dyrektor biznesowy w Ecoat, firma KRAHN udowodniła, że dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy technicznej jest w stanie zapewnić klientom doskonałą obsługę – teraz zaś skorzystają na tym również klienci czescy, słowaccy, węgierscy i rumuńscy.

Dwie gamy produktów

Umowa między KRAHN Chemie a Ecoat dotyczy częściowo biopochodnych emulsji alkidowych i dyspersji alkidowo-uretanowych. Mowa o gamie produktów Secoia™, w skład której wchodzą biopochodne emulsje alkidowe, stosowane w szczególności w farbach architektonicznych i do drewna, oraz Inokem™ UR – wodnych emulsjach alkidowych do zastosowań dekoracyjnych i dyspersjach uretanowo-alkidowych, wykorzystywanych w dekoracyjnych powłokach do drewna i metalu.

Źródło: KRAHN Chemie

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA