REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Ecoat rozszerza współpracę z Krahn Chemie na Polskę

Firma Ecoat rozszerza współpracę z dystrybutorem Krahn Chemie. Od teraz jej produkty dostępne będą również w jego ofercie w Polsce.

Ecoat Krahn Chemie Polska

Fot. OpenClipart-Vectors / pixabay.com

Na mocy dotychczasowego kontraktu, obowiązującego od stycznia 2020, produkty Ecoat były sprzedawane w Niemczech, Austrii i Holandii. Obecnie umowa obejmie również Polskę.

Innowacyjne produkty pochodzenia biologicznego

Ecoat to francuski producent spoiw wodorozcieńczalnych i pochodzenia biologicznego, opracowywanych z myślą o branży farb. Jak wyjaśnia Magdalena Chudziak, dyrektor zarządzająca Krahn Chemie Polska:

Kwestia zrównoważonego rozwoju odgrywa istotną rolę w wyborze naszych dostawców. Moi koledzy z Niemiec i Holandii, którzy już współpracują z Ecoat, opowiedzieli mi wiele o niezwykłym zaangażowaniu i wyjątkowych możliwościach technicznych, dzięki którym Ecoat produkuje i rozwija swoje wysoce innowacyjne produkty. Szybko przekonałam się, że produkty te będą bardzo dobrze odpowiadać wymaganiom polskich klientów.

Umowa dystrybucyjna dotyczy emulsji alkidowych częściowo pochodzenia biologicznego oraz dyspersji uretanowo-alkidowych. Produkty marki Secoia™ i Inokem™ są stosowane głównie w środkach do drewna, a także farbach architektonicznych i do metalu.

Pozytywne efekty przeniesione na Polskę

Rozszerzenie współpracy skomentował również Nicolas Florent, dyrektor generalny i dyrektor biznesowy Ecoat. Jest on przekonany, że pozytywne efekty współpracy dystrybucyjnej z Krahn Chemie w innych krajach zostaną przeniesione również na rynek polski. I dodaje:

Podobnie jak w Niemczech, KRAHN Chemie posiada również laboratorium w Polsce, w którym można przeprowadzić kompleksowe testy dla naszych klientów. Cieszymy się, że ta wartość dodana w połączeniu z naszymi produktami może być teraz również oferowana w Polsce.

Źródło: Krahn Chemie

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA