REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Blog laboratorium farb Spektrochem

Laboratorium Spektrochem ruszyło z własnym blogiem. Będzie na nim udostępniać m.in. obszerne materiały merytoryczne, wyniki badań i filmy pokazujące pracę w laboratorium.

Spektrochem

Fot. arch. Spektrochem

Spektrochem zaprasza do lektury artykułów na blogu poświęconym zagadnieniom rozwoju formulacji farb architektonicznych. Blog zawiera obszerne treści merytoryczne, wyniki badań, charakterystykę testów laboratoryjnych oraz filmy z prowadzonych badań w laboratorium farb architektonicznych Spektrochem.

Pożądana forma przekazywania wiedzy

Blog jest dostępny pod adresem paint-laboratory.blog i jest prowadzony od czerwca 2020 w języku angielskim. Statystyki odwiedzin oraz otrzymany feedback od czytelników z całego świata pokazują, że takie formy przekazywania wiedzy są bardzo pożądane, również w sektorze R&D farb dyspersyjnych. Jak mówi Artur Pałasz, dyrektor R&D laboratorium farb architektonicznych Spektrochem, autor bloga:

Większość naszych klientów to firmy zagraniczne, jednakże w branży farb i lakierów w sektorze R&D wszyscy posługują się językiem angielskim. Dlatego wierzę, że nie będzie to przeszkodą w czerpaniu wiedzy również od czytelników bloga z Polski.

Artykuły na blogu ukazują się regularnie, po dwa wpisy miesięcznie. Ich zaawansowanie merytoryczne będzie zróżnicowane, aby stanowiły porcję przydatnej wiedzy zarówno dla technologów, badaczy z działów R&D producentów surowców, jak również początkujących w zagadnieniach związanych z formułowaniem receptur i testowaniem farb i powłok.

Szerokie zainteresowanie

Już teraz materiały zamieszczone na blogu Spektrochemu cieszą się szerokim zainteresowaniem. Jeden z nich ukaże się w „Surface Coatings Australia” – magazynie poświęconym m.in. powłokom i będzie wydany w Australii w grudniu 2020 r.

Źródło: Spektrochem

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 4
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA