a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneBlog laboratorium farb Spektrochem

Blog laboratorium farb Spektrochem

Laboratorium Spektrochem ruszyło z własnym blogiem. Będzie na nim udostępniać m.in. obszerne materiały merytoryczne, wyniki badań i filmy pokazujące pracę w laboratorium.

Spektrochem

Fot. arch. Spektrochem

Spektrochem zaprasza do lektury artykułów na blogu poświęconym zagadnieniom rozwoju formulacji farb architektonicznych. Blog zawiera obszerne treści merytoryczne, wyniki badań, charakterystykę testów laboratoryjnych oraz filmy z prowadzonych badań w laboratorium farb architektonicznych Spektrochem.

Pożądana forma przekazywania wiedzy

Blog jest dostępny pod adresem paint-laboratory.blog i jest prowadzony od czerwca 2020 w języku angielskim. Statystyki odwiedzin oraz otrzymany feedback od czytelników z całego świata pokazują, że takie formy przekazywania wiedzy są bardzo pożądane, również w sektorze R&D farb dyspersyjnych. Jak mówi Artur Pałasz, dyrektor R&D laboratorium farb architektonicznych Spektrochem, autor bloga:

Większość naszych klientów to firmy zagraniczne, jednakże w branży farb i lakierów w sektorze R&D wszyscy posługują się językiem angielskim. Dlatego wierzę, że nie będzie to przeszkodą w czerpaniu wiedzy również od czytelników bloga z Polski.

Artykuły na blogu ukazują się regularnie, po dwa wpisy miesięcznie. Ich zaawansowanie merytoryczne będzie zróżnicowane, aby stanowiły porcję przydatnej wiedzy zarówno dla technologów, badaczy z działów R&D producentów surowców, jak również początkujących w zagadnieniach związanych z formułowaniem receptur i testowaniem farb i powłok.

Szerokie zainteresowanie

Już teraz materiały zamieszczone na blogu Spektrochemu cieszą się szerokim zainteresowaniem. Jeden z nich ukaże się w „Surface Coatings Australia” – magazynie poświęconym m.in. powłokom i będzie wydany w Australii w grudniu 2020 r.

Źródło: Spektrochem