a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbPigmenty i dodatkiKonserwanty dla branży farb – nowa umowa o dystrybucji

Konserwanty dla branży farb – nowa umowa o dystrybucji

Ceniony producent środków konserwujących rozszerzył swoją współpracę z jednym z dużych dystrybutorów. Nowa umowa dotyczy Niemiec, Austrii oraz krajów nordyckich.

Fot. arch. Bodo Möller Chemie

Szwajcarski producent SANITIZED AG sukcesywnie rozszerza swoją współpracę dystrybucyjną z Bodo Möller Chemie. Obie firmy ogłosiły właśnie nową umowę, obejmującą dystrybucję środków konserwujących dla branży farb i lakierów w Niemczech, Austrii oraz Danii, Szwecji, Norwegii, Finlandii i Islandii.

Cenny partner

Biocydy SANITIZED są wykorzystywane w branży farb i powłok do konserwacji produktu w zamknięciu, ochrony filmu oraz do produkcji powłok antymikrobowych. Jak mówi Volker Oehl, dyrektor ds. rozwoju globalnego biznesu CASE w Bodo Möller Chemie:

Ogromnie cieszymy się z rozszerzenia naszej dotychczasowej współpracy z SANITIZED, wytwórcy innowacyjnych produktów. Pozostajemy na dobrej drodze do dostarczania kompleksowej wiedzy eksperckiej i oferty produktowej.

David Tierney, szef biznesu Unit Preservation w SANITIZED, dodaje, że Bodo Möller Chemie posiada doskonały dostęp do rynku, godną zaufania sieć logistyczną oraz szeroką ekspertyzę w zakresie aplikacji. Jest więc cennym partnerem, gwarantującym odpowiednie podejście sprzedażowe na lokalnym poziomie.

Marka Sanitized i współpraca z Bodo Möller

Marka Sanitized® istnieje na rynku od roku 1935. Bodo Möller Chemie jest dystrybutorem jej produktów m.in. w Europie Wschodniej.

Źródło: Bodo Möller Chemie