a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweFirma z Ameryki Środkowej zmienia nazwę

Firma z Ameryki Środkowej zmienia nazwę

Firma działająca głównie w krajach Ameryki Środkowej oficjalnie zmienia nazwę. Jest to związane z jej niedawną zmianą właściciela.

Fot. arch. Divsa

Koncern Barentz ogłosił, że Distribuciones Industriales Variadas, S.A. (Divsa) zmieni nazwę na Barentz. Zmiana, która jest związana z przejęciem firmy przez Barentz International w marcu ubiegłego roku, wchodzi w życie w trybie natychmiastowym.

Barentz zapewnia, że dostarczać będzie nadal klientom z Gwatemali, Dominikany, Hondurasu, Salwadoru, Kostaryki i Panamy, gdzie działa obecna na rynku od ponad 25 lat Divsa, produkty i usługi równie wysokiej jakości. Jak mówi prezes Divsa, Mario Mena:

Zaczynamy dziś tworzyć nowy rozdział w historii sukcesów naszej organizacji. Oficjalnie przechodzimy konsolidację jako globalny lider dystrybucji specjalistycznych środków, a zarazem zachowujemy ducha naszej firmy oraz generację opartą na wyjątkowym modelu pracy.

Komentując przejęcie oraz towarzyszącą mu zmianę nazwy, Mike McKenna, prezes Barentz North America, podkreślił, że Ameryka Środkowa to ważny strategicznie region. Firma cieszy się, że może budować tu swoją obecność w oparciu o wspaniałe dziedzictwo Divsa.

Źródło: coatingsworld.com