a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnedo ścian i elewacjiKonkurs „Przebarwione metamorfozy” rozstrzygnięty

Konkurs „Przebarwione metamorfozy” rozstrzygnięty

Magazyn Dekoratorium ogłosił zwycięzców konkursu „Przebarwione metamorfozy”. Laureaci otrzymają kreatywne nagrody ufundowane przez FFiL Śnieżka.

Konkurs Dekoratorium został stworzony z myślą o osobach marzących o kreatywnym odświeżeniu swoich czterech kątów. Forma nadsyłanych prac była dowolna, co sprawiło, że niektórzy uczestnicy konkursu puszczając wodze swojej fantazji, stworzyli niezwykle interesujące i oryginalne projekty. Laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymają atrakcyjne i równie kreatywne nagrody, ufundowane przez Fabrykę Farb i Lakierów Śnieżka.

Pierwsze miejsce w konkursie zdobyła Pani Aleksandra Maślanka. Nagrodą dla Pani Oli jest kompletna metamorfoza wnętrza domu według własnego pomysłu. Pani Aleksandra może też liczyć na poradę stylisty lub architekta w zakresie doboru kolorów i dodatków, konsultację specjalisty dotyczącą wyboru odpowiednich produktów z gamy wyrobów Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka oraz na wykonanie metamorfozy przez ekipę remontową.

Laureatką drugiego miejsca została Pani Izabela Makuch. W ramach nagrody otrzyma możliwość konsultacji ze specjalistami w zakresie doboru odpowiednich kolorów, dodatków i produktów oraz produkty Śnieżki potrzebne do wykonania remontu.

Trzecie miejsce zajęła Pani Magdalena Weremczuk, która w nagrodę otrzyma bony na produkty Śnieżki niezbędne do wykonania metamorfozy, z możliwością ich realizacji w miejscu zamieszkania.

Wszystkim laureatkom serdecznie gratulujemy i jednocześnie zapraszamy na stronę www.dekoratorium.com po jeszcze więcej inspiracji i pomysłów na przemianę własnych czterech kątów w wymarzone miejsce do mieszkania.

(fotografia z archiwum firmy Śnieżka)