REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Konkurs Magnat Design

Marka farb Magnat ogłosiła specjalny konkurs, który potrwa jeszcze do 30 stycznia 2015. Wystarczy zrobić zdjęcie urządzonego przez siebie wnętrza. Do wygrania meble, elementy wyposażenia domu oraz książki.

Magnat Design

Fot. arch. Magnat

Aby wziąć udział w konkursie Magnat Design, trzeba zostać fanem profilu Magnat Magia Szlachetnych Barw na Facebooku. Zdjęcia konkursowe (każdy uczestnik ma prawo do zgłoszenia maksymalnie trzech fotografii) należy opublikować na portalu Instagram z tagiem #magnatdesign lub udostępnić w galerii konkursowej za pomocą aplikacji.

Zamieszczone w galerii zdjęcia są oceniane przez internautów. Głosowanie potrwa do 30 stycznia przyszłego roku. Do II etapu konkursu przechodzą wszystkie fotografie, które otrzymały co najmniej 15 głosów. Ostatecznie wyniki ogłoszone zostaną na początku lutego.

Na autorów dziesięciu najlepszych prac czekają atrakcyjne nagrody, takie jak srebrna lampa Bourgie, fotel Louis Ghost czy wazon Alvar Aalto. Zapraszamy do udziału!

Źródło: Magnat

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA