REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Konkurs Chronimy przed czasem – głosowanie internetowe

Rozpoczął się kolejny etap konkursu „Chronimy przed czasem” organizowanego przez Jotun Polska. W internecie pojawiły się konkursowe fotografie, na które głosować można do 1 czerwca.

Chronimy przed czasem

Fot. Jotun Polska

Na prace konkursowe głosować można na portalu trojmiasto.pl. Plebiscyt internetowy trwa od 20 maja do 1 czerwca. Warto oddać swój głos, bowiem i dla głosujących organizator przygotował atrakcyjne nagrody.

Konkurs fotograficzny organizowany przez Jotun Polska we współpracy z Fundacją „Wspólnota Gdańska” to element akcji „Chronimy przed czasem”, której celem jest odnowienie zaniedbanych polskich zabytków. Pierwszym z nich został Park Oliwski w Gdańsku, którego metalowe ogrodzenie odmalowano farbami Jotun. Konkurs ma pokazać, jak pięknym i godnym uwagi miejscem jest gdański park.

Zachęcamy do głosowania!

Źródło: Jotun Polska

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA