a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweKonferencja o powłokach lotniczych – call for papers

Konferencja o powłokach lotniczych – call for papers

Jedna z najważniejszych konferencji branży lotniczej i powłok na samoloty ogłosiła nabór referatów. Intaircoat 2023 odbędzie się w w dniach 6–8 czerwca 2023 w hiszpańskiej Sewilli.

Fot. ThePixelman / pixabay.com

Branża spotka się w Sewilli, by dyskutować o najnowszych technologiach i materiałach oraz strategiach nastawionych na zwiększenie zrównoważonego rozwoju sektora powłok na samoloty. Można to osiągnąć m.in. dzięki nowym materiałom, zastępując potencjalnie szkodliwe substancje lub stosując bardziej efektywne systemy lakiernicze.

Ważnym tematem będzie również automatyzacja i innowacyjne techniki w tym zakresie, które mogą odegrać ważną rolę w najbliższej przyszłości. Nawet najlepszy proces na nic się jednak nie zda, jeśli nie mamy do dyspozycji odpowiednich materiałów. Czy branża jest już gotowa na wykorzystanie materiałów powłokowych pochodzenia naturalnego? Ta kwestia także zostanie poruszona.

Konferencja przyjmuje obecne zgłoszenia od prelegentów. Zgłoszenia – które zawierać powinny tytuł wystąpienia, abstrakt o objętości ok. 500 znaków oraz nazwisko i dane kontaktowe prelegenta – można przesyłać na adres:

Jan Gesthuizen
Program coordinator
IntAIRCOAT
T +49 511 9910-322
jan.gesthuizen@vincentz.net

Źródło: european-coatings.com