REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Konferencja CoSI w tym roku wirtualnie

Konferencja CoSI (Coatings Science International Conference) odbywa się tradycyjnie co roku w Nordwijk w Holandii. Tegoroczna edycja, z powodu utrzymujących się utrudnień związanych z pandemią, odbędzie się w formie wirtualnej. Potrwa od 29 czerwca do 1 lipca.

konferencja CoSI 2021

Fot. arch. CoSI

CoSI stanowi cenioną europejską platformę do wymiany wiedzy i doświadczeń między przedstawicielami środowiska akademickiego i przemysłowego. Konferencja przybliżać ma najnowsze osiągnięcia naukowe z dziedziny farb i powłok.

Spotkanie twarzą w twarz wciąż niemożliwe

Zeszłoroczna konferencja CoSI z powodu pandemii została całkowicie odwołana. W tym roku, mimo że tempo szczepień rośnie i wielu potencjalnych uczestników wydarzenia zostało już zaszczepionych przeciw wirusowi SARS-CoV-2, utrzymujące się utrudnienia wciąż nie pozwalają na spotkanie twarzą w twarz.

Dlatego organizatorzy konferencji CoSI podjęli decyzję, że tegoroczna edycja odbędzie się w formie zdalnej. Konferencja odbędzie się w dniach 29 czerwca – 1 lipca 2021. Wstępny program dostępny jest już na stronie wydarzenia.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA