a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneKonferencja CoSI w tym roku wirtualnie

Konferencja CoSI w tym roku wirtualnie

Konferencja CoSI (Coatings Science International Conference) odbywa się tradycyjnie co roku w Nordwijk w Holandii. Tegoroczna edycja, z powodu utrzymujących się utrudnień związanych z pandemią, odbędzie się w formie wirtualnej. Potrwa od 29 czerwca do 1 lipca.

konferencja CoSI 2021

Fot. arch. CoSI

CoSI stanowi cenioną europejską platformę do wymiany wiedzy i doświadczeń między przedstawicielami środowiska akademickiego i przemysłowego. Konferencja przybliżać ma najnowsze osiągnięcia naukowe z dziedziny farb i powłok.

Spotkanie twarzą w twarz wciąż niemożliwe

Zeszłoroczna konferencja CoSI z powodu pandemii została całkowicie odwołana. W tym roku, mimo że tempo szczepień rośnie i wielu potencjalnych uczestników wydarzenia zostało już zaszczepionych przeciw wirusowi SARS-CoV-2, utrzymujące się utrudnienia wciąż nie pozwalają na spotkanie twarzą w twarz.

Dlatego organizatorzy konferencji CoSI podjęli decyzję, że tegoroczna edycja odbędzie się w formie zdalnej. Konferencja odbędzie się w dniach 29 czerwca – 1 lipca 2021. Wstępny program dostępny jest już na stronie wydarzenia.

Źródło: european-coatings.com