a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweKoncentrat do druku cyfrowego w 24 krajach Europy

Koncentrat do druku cyfrowego w 24 krajach Europy

Jeden z dystrybutorów podpisał z dużym wytwórcą bieli tytanowej umowę o dystrybucji koncentratu pigmentowego do druku cyfrowego. Umowa obejmuje ponad dwadzieścia europejskich krajów – w tym również Polskę.

Fot. andreas160578 / pixabay.com

Biesterfeld Spezialchemie – jeden z największych dystrybutorów specjalistycznej chemii, leków oraz składników żywności na świecie – przejmie dystrybucję produktu KRONOS 9900 od wytwórcy bieli tytanowej Kronos. Umowa weszła w życie ze skutkiem natychmiastowym i obejmuje 24 europejskie kraje: region DACH, państwa Beneluksu, Francję, Hiszpanię, Portugalię, Wielką Brytanię, Włochy, Polskę, Czechy, Słowację, Węgry, Chorwację, Rumunią, kraje bałtyckie, Danię, Szwecję, Norwegię i Finlandię.

Godny zaufania partner

KRONOS 9900 to innowacyjny wodny koncentrat pigmentowy przeznaczony do druku cyfrowego. Charakteryzuje się wysoką stabilnością i bardzo dobrymi właściwościami pod kątem druku. Jak komentuje Kathrin Jordan, menedżer rynku w dziale Coatings w Biesterfeld Spezialchemie:

KRONOS 9900 jest doskonałym dopełnieniem naszej obecnej oferty i rozszerza nasze możliwości na rosnącym rynku druku cyfrowego. Mamy nadzieję na długą i udaną współpracę z Kronos. Nasz zespół cieszy się, mogąc zaoferować klientom z dużej części Europy innowacyjne rozwiązania z zakresu drukowania cyfrowego.

Także druga strona wyraża zadowolenie z podpisanej umowy. Juergen Bender, menedżer rynku w Kronos International, podkreśla, że Biesterfeld to godny zaufania partner z bogatą wiedzą ekspercką. Firma cieszy się więc ze współpracy w kluczowych regionach Europy.

Dobre krycie i wysoki poziom bieli

Produkt, który dystrybuowany będzie przez Biesterfeld, jest bezpyłowy i gotowy do użycia, a dzięki zastosowaniu pigmentu chlorkowego gwarantuje dobre krycie, wykazuje wysoki poziom bieli oraz lekko niebieskawy odcień na finalnym wydruku. Dzięki odpowiednio dostosowanemu rozkładowi wielkości cząstek KRONOS 9900 zapewnia bardzo dobre właściwości antysedymentacyjne oraz okres trwałości.

Źródło: Biesterfeld