REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Kolory Grupy CSV (nie tylko) na motory

Wprowadzona niedawno paleta „Kolory na motory” Grupy CSV cieszy się szalonym zainteresowaniem! I to, co ciekawe, nie tylko na motorach… Oto kreatywne pomysły jej wykorzystania, na jakie wpadli lakiernicy.

Grupa CSV kolory (nie tylko) na motory

Fot. arch. Grupa CSV

Pod względem interesujących pomysłów dominuje Płock. Lakier 850 w trzech odcieniach wykorzystano tam, by uzyskać oryginalny model mercedesa, a piękna czerwień 880, jak się okazuje, wspaniale prezentuje się na… obudowie komputera! Lśniący, czerwony, unikatowy komputer stał się ozdobą biurowego wnętrza.

Grupa CSV kolory (nie tylko) na motory

Fot. arch. Grupa CSV

W Punkcie Sprzedaży w Opolu pracownicy Grupy CSV przy pomocy lakieru 110 odnowili kołpaki. Klient był zachwycony – kołpaki wyglądały jak nowe, a dzięki niewygórowanej cenie lakieru cała naprawa nie kosztowała wiele. Na kołpakach, a do tego na lusterkach, zastosowano też lakier 850 we Wrocławiu.

Grupa CSV kolory (nie tylko) na motory

Kołpaki odnowione lakierem Grupy CSV w Opolu. Fot. arch. Grupa CSV

Nie zabrakło jednak oczywiście realizacji zgodnych z głównym przeznaczeniem nowej kolekcji lakierów. Oto jak prezentują się motocykle „ubrane” w czerwień 880, pierwszy dodatkowo z aksamitnym lakierem Veltouch.

Fot. arch. Grupa CSV

Fot. arch. Grupa CSV

Fot. arch. Grupa CSV

Fot. arch. Grupa CSV

Źródło: Grupa CSV

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA