REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Kolory dla hoteli – publikacja RAL

Hotele to miejsca, w których wystrój i kolory mają szczególne znaczenie. Niejeden gość uciekł z recepcji jeszcze przed zameldowaniem, zrażony na wstępie jej ciemnym i brzydkim wnętrzem, lub postanowił w duchu nigdy nie wracać, zdruzgotany pozbawionym smaku urządzeniem hotelowych pokoi. Aby pomóc hotelarzom niepewnym swego zmysłu dekoratorskiego, firma RAL opublikowała przewodnik sugerujący im najlepsze połączenia kolorystyczne do ich wnętrz.

kolory dla hoteli publikacja RAL

Fot. Serpentino (rgbstock.com)

Obok obsługi wystrój hotelu to jedna z najważniejszych rzeczy, jakie decydują o ogólnym wrażeniu odwiedzających. Każdy hotelarz, któremu zależy na częstych powrotach swych gości, dba o odpowiedni dobór kolorów, mebli i dekoracyjnych detali. W ten sposób tworzy się atmosferę miejsca.

Aby pomóc niewprawionym w dekoratorskich bojach, dom wydawniczy Callwey opublikował książkę Colours for Hotels (Kolory dla hoteli). To rzetelny przewodnik po świecie odcieni, który stworzyli wspólnie projektantka wnętrz Corinna Kretschmar-Joehnk oraz badacz kolorów Axel Venn przy wsparciu prezesa RAL, doktora Wolfa D. Karla. Bogata w kreatywne rozwiązania książka ma służyć wszystkim, którzy chcą stworzyć w swym hotelu komfortową, relaksującą przestrzeń – zarówno inwestorom, jak i właścicielom budynków, architektom i hotelowym menedżerom.

Fot. arch. RAL

To nie pierwsza tego typu publikacja RAL. Do tej pory ukazały się książki Colour Master (Mistrz Kolorów), The Colour Dictionary (Słownik kolorów), Colours of Health & Care (Kolory dla Zdrowia i Opieki) oraz Colour Feeling 2012+. Dostarczają one podstawowej wiedzy na temat kolorów, podsuwają kolorystyczne inspiracje i są źródłem wielu praktycznych wskazówek.

Colours for Hotels można zamówić na stronie RAL. Dla tych, którzy zdecydują się na kupno, RAL przygotował specjalną promocję – wzornik RAL DESIGN w atrakcyjnej cenie.

Źródło: RAL

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA