REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Bioróżnorodność? Naturalnie!

Czy potrafisz zdefiniować pojęcie bioróżnorodności? Jeśli nie, koniecznie obejrzyj ten materiał. Dowiesz się z niego, czym jest bioróżnorodność i jaki wpływ na nią ma światowy przemysł, na czele z branżą farbiarską. Podpowie również, co możesz zrobić, aby ją chronić - naturalne, przyjazne środowisku surowce, farby i lakiery to podstawa.

Bioróżnorodność, nazywana też różnorodnością biologiczną, to zróżnicowanie organizmów żywych na naszej planecie. Oznacza całe bogactwo natury, które rzecz jasna musimy za wszelką cenę chronić. Wbrew pozorom bioróżnorodność nie dotyczy bowiem tylko parków narodowych i rezerwatów, ale i lasów, pól i rzek, niekiedy ciężko doświadczanych przez potrzeby światowego przemysłu.

Filmik w przystępny sposób tłumaczy, co przeciętny przedsiębiorca, właściciel firmy produkującej meble, może zrobić dla ochrony bioróżnorodności na świecie. Wbrew pozorom nie jest to trudne! Wystarczą naturalne, bezpieczne dla środowiska surowce, ekologiczne farby i lakiery, recykling i dobra organizacja pracy. Przekonaj się, jakie to proste.

Szczegóły: http://www.business-biodiversity.eu

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA