REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Kolorowy Dzień Dziecka w Dębicy

Dni 28-29 maja w Dębicy były prawdziwym świętem dzieci! W ramach Kolorowego Dnia Dziecka zorganizowanego przez Śnieżkę i Galerię Dębicką najmłodsi mogli liczyć na wiele atrakcji.

Kolorowy Dzień Dziecka Śnieżka

Fot. arch. Śnieżka

Malowanie drewnianych zabawek, tworzenie wielkoformatowych kolorowanek i malowanie twarzy to tylko niektóre spośród atrakcji, jakie czekały na dzieci z Dębicy w ramach Kolorowego Dnia Dziecka. Ukoronowaniem wydarzenia był lot balonem Śnieżki, na który rozdano dwieście wejściówek.

Kolorowy Dzień Dziecka był równocześnie zwieńczeniem i podsumowaniem akcji Mali Projektanci. W Galerii Dębickiej zaprezentowano wykonane przez przedszkolaków pod kierunkiem artystki Agnieszki Osak rzeźby. Prace dzieci można oglądać jeszcze do 12 czerwca.

Źródło: Śnieżka

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA