REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Kolorowe eksperymenty z Dulux Visualizer

Z myślą o tych, którzy marzą o fantazyjnym wnętrzu ale boją się eksperymentów z farbą „w ciemno”, Dulux przygotował specjalną aplikację. Dulux Visualizer pozwala zobaczyć swoje wnętrze we wszystkich kolorach tęczy jeszcze zanim pędzel pójdzie w ruch.

Dulux Visualizer

Fot. arch. Dulux

Korzystając z aplikacji Dulux Visualizer można wybierać z gotowego zestawu odcieni albo wgrać zdjęcie z upatrzonym kolorem, do którego aplikacja dopasuje najbliższy z palety farb Dulux.

Mając do dyspozycji aplikację firmy Dulux możemy dowolnie zestawiać odcienie, sprawdzając jak wyglądać będą w naszym wnętrzu. Generowany obraz jest bardzo realistyczny! Gotowe kompozycje można zapisywać i udostępniać w internecie.

Zapraszamy do darmowego pobrania Dulux Visualizer na stronie Google Play lub iStore.

Źródło: Dulux

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA