REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Konkurs Kolorowe Boiska na nowych zasadach

Ruszyła ósma edycja konkursu „Kolorowe boiska... czyli Szkolna Pierwsza Liga”, która zaskoczyła wszystkich nową formułą. Inaczej niż w poprzednich latach, tym razem obiektem konkursowych zmagań nie będą prace plastyczne, a przygotowane przez uczniów wideoklipy.

Kolorowe Boiska

Fot. arch. Śnieżka

Zgłoszone do konkursu Śnieżki wideoklipy mają nawiązywać do hasła „Kolorowo i sportowo”. Na prace organizatorzy czekają do 20 maja 2014. Po tym terminie wszystkie konkursowe wideoklipy zostaną zamieszczone na stronie internetowej koloroweboiska.pl, gdzie od 26 maja głosować będą mogli na nie internauci. Spośród prac, które zdobędą najwięcej głosów, jury wyłoni zdobywców I, II i III miejsca. Oceniany będzie przede wszystkim pomysł – im ciekawiej i bardziej kolorowo, tym lepiej!

Zwycięska szkoła podobnie jak w poprzednich edycjach konkursu otrzyma profesjonalne boisko szkolne wykonane przez firmę Tamex Obiekty Sportowe SA. Prócz tego jednak Śnieżka przygotowała cały szereg innych nagród. Dla zdobywcy II miejsca – voucher na kwotę 6000 zł na organizację zajęć pozalekcyjnych, stół do tenisa stołowego, zestaw do unihokeja, komplet bramek i piłek oraz zestaw farb Śnieżka. Nagroda za III miejsce to stół do tenisa stołowego, zestaw do unihokeja, komplet piłek oraz farby. Poza tym zestawem farb Śnieżka nagrodzonych zostanie jeszcze 11 innych szkół.

W ubiegłym roku I miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa w Perłach, której uczniowie podbili serca jurorów wielkimi figurami piłkarzy wykonanymi z siana.

W imieniu organizatora zachęcamy do udziału!

Źródło: Śnieżka

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA