a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneKolorowe boiska – dziesiąte boisko już otwarte!

Kolorowe boiska – dziesiąte boisko już otwarte!

22 września w Manasterzu na Podkarpaciu odbyło się otwarcie kolejnego boiska-nagrody w konkursie „Kolorowe boiska… czyli Szkolna Pierwsza Liga”. To już dziesiąty obiekt ufundowany przez Śnieżkę w ramach akcji.

Kolorowe boiska

Fot. arch. Śnieżka

Szkoła podstawowa w Manasterzu zyskała nowoczesne, wielofunkcyjne (do koszyków, piłki ręcznej, siatkówki i piłki nożnej) boisko wykonane przez firmę Tamex. Jest to nagroda za najbardziej kreatywny projekt zgłoszony do tegorocznej edycji konkursu „Kolorowe boiska… czyli Szkolna Pierwsza Liga”.

Otwarcie uświetnił swoją obecnością znany polski bramkarz, były reprezentant Polski, Radosław Majdan. Wziął on udział w przecięciu wstęgi i wystąpił w roli sędziego meczu inauguracyjnego. Ponadto w jubileuszowej imprezie wzięli udział również przedstawiciele szkół, które zwyciężyły w poprzedniej edycji konkursu. Było to piękne podsumowanie ostatnich dziesięciu lat, w ciągu których dziesięć małych szkół z różnych zakątków Polski otrzymało nowe boiska, a kilkaset placówek zostało nagrodzonych farbami i zestawami sportowymi.

Źródło: Śnieżka