REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Kansai sponsorem Manchesteru United

Japoński producent farb Kansai i klub piłkarski Manchester United podpisali umowę o współpracy sponsorskiej przez najbliższe trzy lata. Kansai to pierwsza firma związana z branżą farbiarską, która znalazła się w gronie sponsorów klubu z Manchesteru.

fot. jazza (rgbstock.com)

Manchester United to klub o 134-letniej tradycji. Do tej pory zdobył 60 piłkarskich trofeów, dzięki czemu znajduje się w czołówce najlepszych drużyn świata. Założona zaś w 1918 roku firma Kansai Paint jest obecnie jednym z dziesięciu największych globalnych dostawców farb. Dominuje na rynku japońskim i afrykańskim, ma również silną pozycję w Indiach, Chinach, na Bliskim Wschodzie i w Europie.

Jak mówi prezes Kansai, Yuzo Kawamori, jego firmę i Manchester łączy długa, obfitująca w sukcesy historia oraz wysokie cele stawiane sobie na przyszłość. Ma nadzieję, że dzięki temu porozumieniu Kansai nie tylko otworzy sobie dostęp do nowych obszarów rynkowych, ale i utwierdzi swoją obecność na tych już kontrolowanych. W ten sposób dąży do zrealizowania swego głównego celu – zdobycia pozycji największego producenta farb na świecie.

Do szerokiego grona sponsorów Manchesteru United oprócz Kansai należą między innymi Nike, Chevrolet, Toshiba, Smirnoff i DHL. Jak wyglądała będzie współpraca sponsorska między japońskim dostawcą farb a angielskim klubem? Logo na koszulkach, bannery na stadionach? Tego dowiemy się wkrótce.

Źródło: Kansai Paint, Manchester United

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA