a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneKansai sponsorem Manchesteru United

Kansai sponsorem Manchesteru United

Japoński producent farb Kansai i klub piłkarski Manchester United podpisali umowę o współpracy sponsorskiej przez najbliższe trzy lata. Kansai to pierwsza firma związana z branżą farbiarską, która znalazła się w gronie sponsorów klubu z Manchesteru.

fot. jazza (rgbstock.com)

Manchester United to klub o 134-letniej tradycji. Do tej pory zdobył 60 piłkarskich trofeów, dzięki czemu znajduje się w czołówce najlepszych drużyn świata. Założona zaś w 1918 roku firma Kansai Paint jest obecnie jednym z dziesięciu największych globalnych dostawców farb. Dominuje na rynku japońskim i afrykańskim, ma również silną pozycję w Indiach, Chinach, na Bliskim Wschodzie i w Europie.

Jak mówi prezes Kansai, Yuzo Kawamori, jego firmę i Manchester łączy długa, obfitująca w sukcesy historia oraz wysokie cele stawiane sobie na przyszłość. Ma nadzieję, że dzięki temu porozumieniu Kansai nie tylko otworzy sobie dostęp do nowych obszarów rynkowych, ale i utwierdzi swoją obecność na tych już kontrolowanych. W ten sposób dąży do zrealizowania swego głównego celu – zdobycia pozycji największego producenta farb na świecie.

Do szerokiego grona sponsorów Manchesteru United oprócz Kansai należą między innymi Nike, Chevrolet, Toshiba, Smirnoff i DHL. Jak wyglądała będzie współpraca sponsorska między japońskim dostawcą farb a angielskim klubem? Logo na koszulkach, bannery na stadionach? Tego dowiemy się wkrótce.

Źródło: Kansai Paint, Manchester United