REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Kalendarz Spies Hecker na 2014

W roku 2014 rządzą samochody klasyczne! A przynajmniej w najnowszym kalendarzu przygotowanym przez Spies Hecker.

kalendarz Spies Hecker

Fot. arch. Spies Hecker

W kalendarzu Spies Hecker „Z pasją do aut” na 2014 rok króluje klimat retro – możemy w nim podziwiać samochody z różnych dekad, odrestaurowane w lakierniach z całej Europy. Jest biało-czerwony Opel Rekord Olympia z 1963 roku, jest ognisty Sedan Hotrod z 1930, są również dwa klasyki z polskiego warsztatu Auto Color Marian Pudełko – Chevrolet Corvette (C3) z 1973 i 1974 roku. Wszystkie fotografie podziwiać można pod adresem: Kalendarz 2014.

Źródło: Spies Hecker

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA