REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

JUB – nowości w ofercie


W ofercie firmy JUB pojawiły się nowości – między innymi ulepszona formuła farby JUPOL Gold oraz farba ścienna JUPOL Spray.

JUB

Fot. arch. JUB

Ciepły, złoty odcień JUPOL Gold daje szerokie pole do popisu architektom i nadaje wnętrzu przytulny, ale elegancki charakter. Dzięki nowej formule farba jest aksamitna, bez widocznych śladów wałka po malowaniu, charakteryzuje się dobrym kryciem, wydajnością i większą niż dotychczas zmywalnością.

Fot. arch. JUB

Z kolei zmywalna farba wewnętrzna JUPOL Spray to produkt przeznaczony specjalnie do nanoszenia natryskowego. To propozycja w sam raz dla kogoś, kto chce szybko i bez nadmiernego wysiłku odmalować swój dom. Znak jakości „Perfect Spray” (Idealny Natrysk) gwarantuje, że aplikacja farby nie sprawia problemów. To świetny wybór też w przypadku profesjonalnych firm malujących agregatem.

Wśród nowinek w ofercie JUB znalazły się też tynki dekoracyjne. 3 nowe techniki – Mystic, Trawertyn i Rustyn – gwarantują ciekawą teksturę i efektowny wygląd.

Więcej informacji na temat nowych produktów na stronie Ncolor, dystrybutora farb JUB w Polsce.

Źródło: JUB

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA